Masáže

V současném hektickém způsobu života je relaxování nevyhnutelnou podmínkou přežití dnešní rychlé a moderní doby. Negativní energie odchází z těla ven, rozum se zbavuje pochmurných myšlenek a zůstává jen pocit duševní a tělesné pohody.

Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů léčby, je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu, a protože chceme, aby váš zážitek z masáže byl maximální, zapojíme do ní přírodu.

Relaxační masáže

Relaxační masáže zklidní vaše tělo a mysl, přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organizmu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek a navozuje příjemnou náladu.

Pokud chcete zkusit něco zajímavého, vyzkoušejte Magickou masáž horkými lávovými kameny nebo aroma masáž.

Masáž lávovými kameny

Tato terapie je zaměřená na silné tepelné účinky kamenů. Hluboko prohřívá problematické svalové partie a relaxuje tělo a mysl. Princip spočívá v nahřívání kamenů na teplotu 45-50 st.C a využívá účinků založených na působení přírodních sil.

Sportovní masáže

Sportovní masáže jsou povzbudivé a tonizující. Tato masáž vás nabudí a připraví na aktivní den, je ideální pro péči o pokožku a svaly při sportu a fitnes. Je možno jí provádět před tělesnou aktivitou i po ní.

Klasické masáže

Klasické masáže se soustředí na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Tyto masáže přinášejí úlevu při svalovém napětí a únavě. Klasická masáž prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře..

Čokoládová masáž

Je výborná k vyhlazení  a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek z těla a uvolnění ztuhlých svalů. Masáž působí na tvorbu hormonů štěstí  a dodává životní energii. Po těchto čokoládových hodech klient nestloustne , i když jejich smysly budou uspokojeny J.

Medová masáž

Med má detoxikační účinky, díky kterým dochází k odstranění usazenin a jedů z tělesných tkání. Masáž oživuje organizmus, je vhodná při alergiích, bolestech hlavy, revmatologických onemocněních, pro prevenci celulitidy a při problémech s pletí.

Salonek u slunečnice © 2020